Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Chatboty rekrutacyjne: Krajewski u Herry

Wojciech Herra wypytuje Jacka Krajewskiego o chatboty rekrutacyjne. Chodzą słuchy, że to dotychczas dwa najciekawsze odcinki z serii #13_10uHerry!

Wojciech Herra to jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Badacz zajmujący się psychologią mistrzostwa. Pracując w biznesie i sporcie prowadzi badania, analizy, wywiady ukierunkowane na uzyskanie odpowiedzi na pytanie co takiego sprawia, że niektórzy ludzie częściej osiągają sukcesy niż pozostali. Od kilku miesięcy prowadzi projekt #13_10uHerry, w ramach którego codziennie o 13:10 publikuje inspirujące wywiady na swoim kanale na YouTube.

Jacek Krajewski to Business Development Manager w Emplocity. Specjalizuje się w rozwoju biznesu, ale również edukuje rynek w temacie wykorzystania AI i chatbotów w rekrutacji pracowników. Z branżą HR i nowymi technologiami związany jest już od ponad 11 lat. Pojawia się w roli prelegenta na wielu konferencjach branżowych, swoją specjalistyczną wiedzą dzielił się również na łamach papierowych magazynów, w programach telewizyjnych oraz audycjach radiowych poświęconych rynkowi pracy. Co poniedziałek publikuje zestawienia ciekawych wydarzeń z zakresu HR i nie tylko (na jego newsletter możesz zapisać się tutaj). Prywatnie fan Juventusu Turyn oraz tata Basi i Stasia.

Zobacz, co wyszło z ich spotkania!

Chatboty w rekrutacji u Wojciecha Herry: część 1

[Zobacz na YouTube]

Chatboty w rekrutacji u Wojciecha Herry: część 2

[Zobacz na YouTube]

Lubisz treści tworzone przez Jacka? Zobacz jego relację z konferencji Unleash Amsterdam